Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek (16.04) na ul. Bończyka w Mysłowicach. W jego wyniku jedna osoba trafiła do szpitala. W wypadku brały udział dwa pojazdy osobowe; Skoda oraz Suzuki.
– Policjanci jeszcze ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia. Jednak prawdopodobnie to 32-letnia mysłowiczanka, kierująca pojazdem Skoda Fabia, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu – informuje sierż. Damian Sokołowski z mysłowickiej policji.
W wyniku zdarzenia kierująca Suzuki kobieta trafiła do szpitala.
Na miejscu, poza policją, pracowały również dwa zastępy straży pożarnej. Ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych samochodów.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)














