Po raz kolejny na przestrzeni ostatnich dni doszło do zablokowania przejazdu pod wiaduktem kolejowym na ulicy Obrzeżnej Północnej. Tym razem w tunelu wiaduktu utknął samochód dostawczy, którym kierował kurier.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 14:30. Przejazd w kierunku Mysłowic i Sosnowca był całkowicie zablokowany przez pół godziny.
– Miejsce zdarzenia zabezpieczali nasi strażacy. Na szczęście wystarczyło spuścić ciśnienie z pojazdu oraz powietrze z opon, by wydostać samochód i odblokować ruch – mówi mł. bryg. Wojciech Chojnowski, rzecznik prasowy mysłowickiej komendy PSP















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)






























