Mysłowiccy policjanci przeprowadzili akcję „Trzeźwość”. W trakcie działań stróże prawa „wyeliminowali” z dalszej jazdy 3 amatorów jazdy na „podwójnym gazie”.
Cała akcja została przeprowadzona w kilkunastu punktach kontrolnych na terenie Mysłowic. W trakcie działań funkcjonariusze skontrolowali stan trzeźwości 750 osób. W rezultacie wyeliminowali z dalszej jazdy trzech użytkowników dróg.
-Ponownie apelujemy do kierujących o rozsądek i wyobraźnię aby po spożyciu alkoholu nie siadać za kierownicę do swojego pojazdu – włączmy myślenie przed, a nie po tym jak dojdzie do nieszczęścia – mówi st. asp. Paweł Szyja z KMP w Mysłowicach















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












