Ponad pół promila miał 55-letni mieszkaniec naszego miasta, zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego. Mężczyzna jechał motorowerem na ul. Kościelniaka. Grozi mu do 2 lat więzienia i wysoka grzywna.
W czwartek 18 lipca przed godz. 17 na ul. Kościelniaka mundurowi z mysłowickiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę rometa. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Policjanci przeprowadzili badanie na zawartość alkoholu w organizmie, które dało wynik 0,60 promila.
55-letni mysłowiczanin za jazdę po pijanemu odpowie teraz przed sądem. Grozi mu za to zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, wysoka grzywna oraz do 2 lat więzienia.
Źródło: KMP Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












