W piątek 29.07, w godzinach popołudniowych na ulicy Obrzeżnej Zachodniej doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Przyczyną było najprawdopodobniej nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców.
Kierująca pojazdem marki Honda 30-letnia mieszkanka Mikołowa nie ustąpiła pierwszeństwa 24-letniemu mysłowiczaninowi, który prowadził samochód marki BMW. W efekcie zderzenia kierujący odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do szpitala.
– W wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przez kierującą pojazdem marki Honda doszło do zderzenia pojazdów. Oboje kierujący odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. – informuje st. asp. Paweł Szyja z mysłowickiej policji.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












