Kierowcy jadący drogą S1 w stronę Tychów muszą liczyć się z utrudnieniami. Z użytkowania wyłączony jest jeden pas ruchu. We wtorek 26 sierpnia około godz. 6.30 rano na ekspresówce doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów ciężarowych.
– Pojazdy najechały na siebie, jeden na drugi. Na szczęście żaden z kierowców nie został poszkodowany. Działania Państwowej Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji wyciekającego oleju silnikowego i oleju napędowego z jednego uszkodzonego samochodu ciężarowego.- relacjonuje Wojciech Chojnowski, rzecznik prasowy z Komendy Miejskiej PSP w Mysłowicach.
Na chwilę obecną samochody są odholowywane przez Pomoc Drogową i za kilkanaście minut zostanie przywrócony pełny ruch w kierunku Tychów. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśnia Policja.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










