W listopadzie zeszłego roku minęła już dekada od chwili, gdy wydobyto ostatnią tonę węgla z Kopalni Węgla Kamiennego „Mysłowice”. Od tamtej pory znajdujący się w centrum miasta teren jest zamknięty i opustoszały. Kiedy może zacząć tętnić życiem? O to pytamy Michała Woźniczko, dyrektora kancelarii prezydenta miasta Mysłowice.
[arve url=”https://vimeo.com/313130923″ /]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










