Zachwyciła publiczność i jurorów. Izabela Sobota z Mysłowic – uczestniczka czwartej edycji programu X Factor zaśpiewała piosenkę Caruso a swój występ zadedykowała tacie. Izę gościmy dzisiaj w programie „Gość itvm” i pytamy o wrażenia z X-Factora oraz dalsze plany nie tylko muzyczne.
{mp4remote}/images/itvm/2014/04/gosc-sobota.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)






