Plama oleju pojawiła się na ulicy Tuwima w sobotę 12 kwietnia około godziny 13:00. W jej usuwanie zaangażowana była jedna jednostka mysłowickich strażaków PSP.
– Przyczyną całej akcji było uszkodzenie przez kierowcę samochodu osobowego misy oleju, przez co ciecz rozlała się na jezdnię – wyjaśnia st. kpt. Wojciech Chojnowski z Komendy Miejskiej PSP w Mysłowicach.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












