Precyzyjne sierpowe, nieustępliwe proste i wysoka garda – amatorzy mocnej, sportowej adrenaliny spotkają się już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia na pierwszej w Mysłowicach bokserskiej gali Silesia Boxing Show. Na ringu zobaczymy m.in. mysłowiczanina Kamila Młodzińskiego.

Kamil Młodziński to dwukrotny młodzieżowy mistrz Polski, który walczył niedawno także o tytuł Zawodowego Mistrza Polski. W walce wieczoru jego rywalem będzie Andrei Staliarczuk. Na ringu pojawią się także tacy zawodnicy jak Przemysław Gorgoń i jego przeciwnik Yauheni Bohdanowski, oraz Daniel Pilc, Igor Porębski, Patryk Kowoll czy Andrei Abramienka.

Gala, która odbędzie się w hali MOSiR w Bończyku, zaserwuje nie tylko zastrzyk emocji sportowych, ale i muzycznych – tego wieczoru zaprezentuje się raper Rapoholik, a także utalentowana mysłowicka skrzypaczka Małgosia Majcherczyk.

Impreza startuje o godzinie 17:00, na początek zawalczą zawodnicy walk amatorskich. Godzinę później na ring wejdą bokserzy zawodowi. Ceny wejściówek to 40 lub 60 zł w zależności od zajmowanego miejsca, a dla najbardziej wymagających przygotowano strefę vip, do której wejście kosztuje 200 zł. Sprzedaż biletów na to wydarzenie pod nr tel. 789-455-508 lub email: bilety.klbp@gmail.com.