W ostatni weekend marca na Placu Św. Jana Pawła II w dzielnicy Bończyk będzie można zakupić słodkości i wielkanocne ozdoby. Trudno wyobrazić sobie lepszą okazję do zaopatrzenia świątecznego stołu niż Charytatywny Jarmark Wielkanocny!
Głównym celem Jarmarku Wielkanocnego jest integracja mieszkańców i gości dzielnicy poprzez włączenie ich w działalność charytatywną, promując w ten sposób wolontariat. Podczas jarmarku pozyskane zostaną środki na organizację Śniadania Wielkanocnego i pomoc osobom samotnym i potrzebującym.
Organizatorzy zapraszają wystawców do uczestnictwa w jarmarku. W tym celu należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wysłać ją e-mailem na adres:biuro@naszemyslowice.pl do 9 marca.
Dokumenty:















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












