fot.MOSiR

Ruszyły zapisy kolejnej edycji Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu. Cieszące się dużą popularnością rozgrywki halowej piłki nożnej zostaną zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz trzynasty!

W rozgrywkach mogą brać udział amatorzy jak i zawodnicy występujący na boiskach trawiastych oraz grających w ogólnopolskich rozgrywkach halowych. Każdy, z grupą znajomych lub kolegami z pracy może wystartować i sprawdzić swoje umiejętności.

Podejmij wyzwanie i sięgnij po puchar!

Wpisowe za udział w tym sezonie ligowym wynosi 1600,00 zł (możliwość płatności w 2 ratach po 800,00 zł każda). Planowany start rozgrywek: czerwiec 2018 roku. Liczba drużyn jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin oraz karty zgłoszeń znajdują się na stronach:

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać w formie elektronicznej (bez podpisów, wersja .doc) do dnia 25.05.2018r. na adres mailowy s.kotowicz@mosir.myslowice.pl i
doręczyć w formie papierowej wraz z podpisami zawodników przed pierwszym meczem drużyny.

Zgłoszenia i zapisy, a także wszelkie informacje i szczegóły odnośnie rozgrywek, można uzyskać pod adresem e-mail s.kotowicz@mosir.myslowice.pl lub numerem telefonu (32) 317 18 01. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zachęcamy do tworzenia drużyn i zgłaszania się do rywalizacji.