Na początku czerwca w miejscowości Nowe w województwie Kujawsko-Pomorskim odbył się Otwarty Puchar Polski w karate i kickboxingu. Wystąpili na nim zawodnicy kickboxingu z Mysłowic, którzy na Śląsk wrócili z licznymi medalami.
W kategorii kadet pierwsze miejsce zajął Wojciech Pędziwiatr, a drugie Nicolas Nowakowski. W kategorii senior, w wadze ciężkiej pierwsze miejsce wywalczył Michał Urbański, drugie Jacek Zieliński. Także w kategorii senior, ale w wadze średniej, pierwsze miejsce zajął Sebastian Stachoń, a trzecie miejsce Karol Cichowski. Złoty medal do Mysłowic przywiozła też kobieta, Kinga Ejdys.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













