Jedną z propozycji MOSiR-u dla młodych mieszkańców pozostających latem w mieście jest wakacyjny turniej piłki nożnej, zaplanowany na 3 sierpnia. Zapisy potrwają do 27 lipca.
W turnieju wezmą udział dzieciaki z roczników 2011-2013, które stworzą 6-osobowe drużyny i zgłoszą się wraz z opiekunem do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach.
– Do 27 lipca 2022 wyślij na adres sekretariat@mosir.myslowice.pl nazwę drużyny oraz dane opiekuna (imię i nazwisko, numer kontaktowy, adres e-mail) odpowiedzialnego za ekipę. Wpisowe to tylko 50 zł od drużyny. Uczestnicy turnieju mogą liczyć na pamiątkowe trofea, słodki poczęstunek, wodę oraz moc sportowych emocji – informuje MOSiR Mysłowice.
Rozgrywki wystartują 3 sierpnia o godz. 9 w parku Promenada. Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie. Pamiętajcie też o wypełnieniu zgody rodziców na udział w wydarzeniu.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













