Choć za oknem termometry wskazywały -20 stopni Celsjusza, mieszkańcy dzielnicy Wesoła musieli poradzić sobie bez działających kaloryferów. W nocy z niedzieli na poniedziałek miała miejsce awaria na terenie KWK „Mysłowice-Wesoła”.
Znacznej większości mieszkańców Wesołej ciepło w domach zapewnia Zakład Energetyki Cieplnej. Z powodu awarii, jaka miała miejsce na terenie kopalni, byli oni pozbawieni ciepłej wody w kaloryferach.
Usuwanie awarii trwało kilka godzin, a ciepła woda w kaloryferach mieszkańców pojawiła się dopiero nad ranem.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













