To właśnie w najbliższą sobotę w Quick Parku dla najmłodszych przewidziane są różne gry planszowe i zręcznościowe.

Wyjmij zakurzone pudełka z szuflad, weź pod pachę przyjaciół i spędź z nimi przyjemną noc na intelektualnej rozrywce. Już 26 stycznia MOK oraz Gry Planszowe Mysłowice po raz kolejny zaproszą do gry planszówkowych maniaków z naszego miasta i okolic.

To będzie kolejna, ekscytująca noc z planszówkami w roli głównej. Na ósmą edycję wydarzenia organizatorzy zapraszają w sobotę, 26 stycznia, od godziny 18:00 do 2:30. Niezmiennie odbędzie się ono w siedzibie MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7. Obowiązuje wstęp bezpłatny, a swój udział możecie potwierdzić w facebookowym wydarzeniu dostępnym TUTAJ.

Jeśli nadal szukacie wymówki, by nie spędzić tego wieczoru nad intelektualną rozrywką, rozwiewamy wszelkie wątpliwości! Na stole zawsze czekają stosy gier zarówno dla początkujących jak i wprawionych graczy, za każdym razem znajdą się także kompani do gry oraz osoby, które chętnie wytłumaczą i pomogą zagrać w każdy z interesujących was tytułów. Na tych, którym spodoba się wydarzenie, czekają regularne spotkania w Kosztowach. Odbywają się one w Szkole Podstawowej imienia Chromika, w budynku dawnego gimnazjum, w środy od 17:30 do 22:00.