Po raz ostatni w brzęczkowickim gimnazjum goszczono uczestników literackiego konkursu walentynkowego. Rożnego typu konkurencje zapewniły gościom szkoły doskonałą zabawę.
Zadania poważne i te wywołujące uśmiech miały wprowadzić uczniów w tematykę walentynkową. W tym roku pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Gimnazjum nr 5. Na drugim miejscu uplasowały się uczennice z Gimnazjum nr 1, miejsce trzecie należało do reprezentacji brzęczkowickiego gimnazjum.
Nie obyło się bez wzruszeń, gdy dziękowaliśmy za współpracę przemiłym Paniom Bibliotekarkom z gimnazjów, które co roku brały udział w zmaganiach. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Do zobaczenia!















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)














![Takie były „Walentynki dobrze brzmiące” [FOTOGALERIA]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2024/02/P1011128-Srednie-218x150.jpg)

