Mysłowicka straż miejska opublikowała zdjęcia z czwartkowej dewastacji na Górce Słupeckiej. Na zdjęciach widać grupę młodych ludzi siedzących w jednej z wiat. W pewnym momencie jeden z jej członków zaczął demolować palenisko znajdujące się pod wiatą grillową.
Przypomnijmy: policja zatrzymała 16-letniego mysłowiczanina odpowiedzialnego za ten akt wandalizmu. Zajmie się nim teraz sąd rodzinny. Reszta członków grupy została wylegitymowana. Więcej: Dzięki monitoringowi wandal odpowie za zniszczenia na Górce Słupeckiej.
Foto: Straż Miejska Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



















