fot. KMP M-ce

Policjanci wydziału prewencji zatrzymali 24-letniego mieszkańca naszego miasta, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych podczas… remontu mieszkania. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

W środę (27.02) kilka minut po północy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań w centrum miasta. Według zgłoszenia grała tam muzyka i prowadzone były prace remontowe, co mocno zakłócało noc sąsiadom.

Na miejscu mundurowi zastali dwóch mężczyzn, z których jeden na ich widok nerwowym ruchem schował do kieszeni spodni przedmioty trzymane w ręce. Zachowanie to nie umknęło czujnym policjantom, którzy postanowili sprawdzić, co 24-latek próbuje przed nimi ukryć. W toku przeszukania stróże prawa znaleźli przy nim woreczek strunowy oraz zwitek folii aluminiowej z zawartością zielonego suszu.- informuje sierż. Damian Sokołowski z mysłowickiej policji.

Przeprowadzone badanie testerem narkotyków potwierdziło, że jest to marihuana. Młody mysłowiczanin noc spędził w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.