W pierwszym meczu w Jaworznie siatkarki Silesii Volley po własnych błędach zafundowały sobie pięciosetowy dreszczowiec, wygrywając spotkanie 3:2. Trener Rafał Kalinowski w meczu rewanżowym (sobota, 11.03) chciał uniknąć podobnego scenariusza i to się drużynie udało.
W hali przy ulicy Bończyka miał miejsce emocjonujący mecz. Choć w pierwszej odsłonie inicjatywa należała do drużyny gości i zawodniczki z Jaworzna wygrały pierwszą partię 25:20, to pozostałe trzy sety mysłowiczanki wygrały pewnie 25:15, 25:15, 25:17, a całe spotkanie zakończyły wynikiem 3:1.
Dwie przegrane dla zawodniczek z Jaworzna oznaczają koniec marzeń o awansie do I ligi w tym sezonie, natomiast siatkarki Silesii Volley mogą już przygotowywać się do II rundy play-off.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












