Na ul. Laryskiej przed godz. 15. doszło do kolizji dwóch samochodów. W wyniku najechania jednego pojazdu na tył drugiego doszło do uszkodzeń oraz wycieku płynów eksploatacyjnych.
– Na miejsce skierowano dwa zastępy straży pożarnej. Jedna z uczestniczek zdarzenia uskarżała się na ból brzucha, dlatego interweniował zespół ratownictwa medycznego. Czekamy na decyzję, czy będzie wymagała hospitalizacji – mówi mł. bryg. Wojciech Chojnowski z Komendy Miejskiej PSP w Mysłowicach.
Na miejscu tworzą się korki, jeśli możecie omijajcie w najbliższym czasie ul. Laryską po stronie Brzezinki.



















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











