fot. pixabay

Chcesz otworzyć własną firmę? Wiesz, że możesz starać się o unijne pieniądze na ten cel? Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach i Urząd Miasta Mysłowice zaprasza na spotkanie dla osób fizycznych zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

11 kwietnia w godz. 10-13 w ratuszu przy ul. Powstańców 1 specjaliści z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Katowicach zapoznają chętnych mysłowiczan z ofertą funduszy unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej ze szczególnym uwzględnieniem działania 7.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 oraz Krajowego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

– Rekrutacja trwa do 10 kwietnia do godz. 13. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego – mówi Anna Górny z biura prasowego urzędu miasta. – Szkolenie jest bezpłatne, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dodatkowo w organizację szkolenia włączył się Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach, który przedstawi możliwości wsparcia dla osób bezrobotnych chcących rozpocząć działalność gospodarczą – dodaje.

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Tekst: Aleksandra Olszewska