W najbliższy czwartek, 5 kwietnia o godzinie 9:00 w Szybie Bończyk odbędzie się kolejne w tym roku Spotkanie z Biznesem. Przedsiębiorcy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej między innymi na temat zdrowego odżywiania. Jakie jeszcze tematy zostaną poruszone?
Spotkania z Biznesem są organizowane przez Urząd Miasta regularnie od 2015 roku i cieszą dużym zainteresowaniem. Podczas spotkań poruszana jest bardzo różnorodna tematyka. zapraszani są także eksperci z wielu dziedzin związanych z biznesem. Ważnym elementem spotkań jest niewątpliwie możliwość wymiany kontaktów i doświadczeń pomiędzy uczestnikami.
Kwietniowe spotkanie rozpocznie prelekcja na temat RODO, czyli nowego unijnego rozporządzenia dotyczącego ochrony danych osobowych. Ponadto uczestnicy wysłuchają wystąpienia o zdrowym odżywianiu oraz innowacjach dla przedsiębiorców. Po paśmie prelekcji przyjdzie moment na konsultacje indywidualne oraz warsztaty praktyczne z reklamy firmy w internecie.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













