Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 tanecznym krokiem promują szkołę i miasto. Posłużyła im do tego jedna z najbardziej popularnych piosenek ostatnich miesięcy Pharrella Williamsa – „Happy”, w rytm której przemierzali szkolne korytarze i zakamarki.
Do wspólnego tańca zaprosili również dyrektora szkoły – Adama Goździckiego, nauczycieli a także prezydenta Edwarda Lasoka.
W ten muzyczno – taneczny sposób uczniowie pokazali, że szkoła to nie tylko nauka i szkolne obowiązki ale dzięki przychylności i otwartości grona pedagogicznych także możliwość realizacji ciekawych pomysłów nie tylko tych związanych z nauką.
A Wam jak się podoba pomysł młodzieży z ZSP nr 3?
{mp4remote}/images/itvm/2014/04/zsp3-happy.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












