6 maja w godzinach wieczornych w Mysłowickim Centrum Zdrowia (Szpital nr 1) doszło do zaprószenia ognia w jednym z pomieszczeń. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.
Jak informuje mł. bryg. Wojciech Chojnowski – rzecznik PSP w Mysłowicach jedna osoba została ewakuowana z miejsca zaprószenia ognia przed przybyciem strażaków, a sam pożar został szybko ugaszony przez pracowników szpitala.
Działania strażaków na miejscu polegały na oddymieniu budynku oraz wyniesieniu butli z tlenem z pomieszczenia, gdzie pojawił się ogień w celu sprawdzenia, czy nie doszło do jej przegrzania. Następnie po wykonaniu odpowiednich pomiarów strażacy zakończyli swoje działania.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


















