fot. arch.itvm.pl

Uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Mysłowicach Wiktoria Kozioł walczy w konkursie o możliwość występu wraz z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Utalentowana mysłowiczanka zakwalifikowała się do grona szóstki finalistów. Każdy z nas może oddać na nią głos, by mogła spełnić swoje marzenie!

– Moim ogromnym marzeniem jest zaśpiewać razem z takimi artystami jak Justyna Steczkowska, Kayah, Lemon, Kuba Badach – mówi Wiktoria Kozioł, mysłowiczanka

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej zorganizowała ogólnopolski konkurs, do udziału w którym zaproszono młodych wokalistów. Główna wygrana to spełnienie marzeń każdego młodego artysty – występ na wielkiej scenie w towarzystwie gwiazd. Poza tym zwycięzca wejdzie tam gdzie nikt nie ma prawa wejść, zobaczy próbę i dowie się, jak wyglądają przygotowania do wielkiego koncertu.

O możliwość występu z orkiestrą podczas koncertu w Rzeszowie postanowiła zawalczyć młoda mysłowiczanka. Mieszkańcy Mysłowic mieli okazję poznać Wiktorię Kozioł za sprawą konkursu „Mysłowice Mają Talent”. Jako laureatka miała następnie okazję występować podczas licznych miejskich imprez i uroczystości.

Jak zagłosować?

Oddanie głosu na mysłowiczankę jest proste i nic nie kosztuje. Wystarczy wejść na facebookowy fanpage orkiestry, polubić ten profil, a następnie pod konkursowym postem wstawić komentarz, wpisując jedynie imię i nazwisko mysłowiczanki. Każdy zarejestrowany użytkownik Facebooka może oddać jeden głos.

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAGŁOSOWAĆ

Głosowanie trwa do 20 maja. W konkursie zwyciężą dwie osoby z największą liczbą głosów.