Przy okazji obchodzonego wczoraj Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych Stowarzyszenie Trzeźwościowo-Abstynenckie „Wsparcie” odwiedziło Szpital nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach. Były prezenty i podziękowania za ciężką pracę.
– Do życzeń dołączyliśmy prezent od nas i przedsiębiorcy Krzysztofa w postaci rękawiczek nitrylowych oraz kremów do rąk dla naszych pielęgniarek i pielęgniarzy, którzy pracują na pierwszej linii walki z koronawirusem – mówi Zbigniew Zduniak, prezes Stowarzyszenia Trzeźwościowo-Abstynenckiego „Wsparcie”.
To już kolejna pomocowa akcja stowarzyszenia. Kilka tygodni temu „Wsparcie” przekazało środki ochronne podopiecznym Domu Pomocy Społecznej na Brzezince.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












