Dwa zastępy straży pożarnej usuwają olej, który rozlał się na ulicy Oświęcimskiej w Mysłowicach. Ruch dla samochodów odbywa się wahadłowo na odcinku od ulicy Stadionowej do ulicy Skośnej.
– Olej wyciekł z przejeżdżającej ulicą koparki. Przypuszczamy, że doszło do rozszczelnienia instalacji hydraulicznej pojazdu, przez co na jezdnię wylało się 15 litrów cieczy – mówi st. kpt. Wojciech Chojnowski z Komendy Miejskiej PSP w Mysłowicach.
Utrudnienia w ruchu mają trwać do ok. godziny 15:00.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












