W sobotę, 17 maja, zawodnicy UKS Judo Mysłowice wzięli udział w Grand Prix Ostrawy. W międzynarodowych zawodach wystartowało 500 judoków z 49 klubów i 6 państw.
Oliwier Ćwiertnia i Antoni Kozłowski zdobyli złote medale. Na trzecich miejscach uplasowali się Adam Ślęzak, Hania Kurzeja i Natalia Noga. Paula Ziębicka zajęła czwarte miejsce.
Turniej w Ostrawie to jedna z największych imprez młodzieżowego judo w regionie. Zawodnicy rywalizowali na kilku matach równocześnie, a zmaganiom towarzyszyła silna obsada i sportowe emocje. Dla młodych judoków z Mysłowic był to kolejny udany start na międzynarodowej arenie.





















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













