Miasto Mysłowice bierze udział w ogólnopolskim programie Lato w teatrze, realizowanym przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego i finansowanym przez Ministerstwo Kultury.
Mysłowicki Ośrodek Kultury otrzymał ponad 40 tys. zł dofinansowania na projekt „Bym chciał/a” – dwutygodniowe warsztaty teatralne dla młodzieży w wieku 12–17 lat. Zajęcia odbędą się 4–17 sierpnia 2025 r., a ich zwieńczeniem będzie spektakl finałowy. Projekt rozwija kreatywność, kompetencje społeczne i pasję do teatru. Szczegóły i zapisy dostępne są w MOK.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)









