Nie pozwól swoim pociechom w wakacyjne popołudnia nudzić się pod blokiem czy przed telewizorem. Ten cenny, letni czas, znacznie lepiej spędzić z nimi na wspólnej, beztroskiej zabawie, na przykład w Parku Słupna. Tam na Wasze pociechy czekają baseniki, a w nich dmuchane zabawki – a to tylko część z przygotowanych atrakcji.

 – Tak jak obiecaliśmy miesiąc temu, że będziemy starać się dla najmłodszych zapewnić atrakcje, mimo że basen mamy zamknięty, dlatego są dwa małe baseniki dla dzieci, jest kula wodna, są łódeczki dla dzieci i są kajaki – wszystko to, co opisywaliśmy, jest już gotowe – mówi wicedyrektor MOSiR, Paweł Gawęda.

Wkrótce w jednym z basenów pojawi się także zjeżdżalnia. Nie tylko najmłodsi mogą pluskać się w wodzie, do basenów mogą wejść również rodzice, jeśli będą mieli ochotę nieco się ochłodzić. W Parku Słupna na małych mysłowiczan czekają też pozostałe atrakcje – park linowy, tyrolka, często oblegany plac zabaw czy dmuchaniec. W parku można bawić się w tygodniu od godziny 11:00 do 18:00, a w weekendy godzinę dłużej. Dzieci mogą wziąć udział także w zorganizowanych animacjach z harcerzami. Odbywają się one co sobotę w godzinach do 11:00 do 13:00.