Jeszcze do 26 sierpnia zawodnicy Lechii Volleyball Mysłowice wypoczywają w Kołobrzegu i przygotowują się do nowego sezonu.
Nasi sportowcy codziennie nie tylko trenują, ale także korzystają z szeregu atrakcji, jakie oferuje im Kołobrzeg, czyli m.in. morskich kąpieli, spacerów czy zabaw z rówieśnikami na plaży.
Lechia Volleyball Mysłowice od początku września zaprasza na treningi wszystkie dzieci, które są zainteresowane uprawianiem siatkówki. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
Tekst i foto: Lechia Volleyball Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)







































