Trudna sytuacja epidemiologiczna spowodowana rozprzestrzenianiem się wirusa covid-19, uniemożliwiła przeprowadzenie wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice w wyznaczonym terminie. To spowodowało utratę biernego prawa wyborczego części kandydatów. W związku z tym konieczne jest przeprowadzenie uzupełniającego naboru kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice.
Celem Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice jest reprezentowanie interesów mysłowickiej młodzieży, upowszechnianie idei samorządowych, wspieranie aktywności ludzi młodych w mieście oraz podejmowanie działalności ważnej z punktu widzenia młodzieży.
– Do prac w radzie zapraszamy zatem wszystkich kreatywnych młodych ludzi, którzy chcą aktywnie działać dla miasta, na rzecz jego społeczności, nie boją się wyzwań i są otwarci na pomoc drugiej osobie – informuje Anna Górny, rzecznik Urzędu Miasta Mysłowice.
Nabór zostanie przeprowadzony w terminie od 24.09.2020 r. do 09.10.2020 r. włącznie. Dokumenty do pobrania.
Źródło: UM Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












