Na 6 października zaplanowana jest druga sesja Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice 7. kadencji. Czym zajmą się młodzieżowi radni?
Najważniejszym tematem sesji będzie przedstawienie planu działania rady w obecnej kadencji. Co za tym idzie, istotne będzie również ustalenie, jak ma wyglądać współpraca młodych radnych z miejskimi jednostkami: Mysłowickim Ośrodkiem Kultury, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Klubem Inicjatyw Lokalnych, Zakładem Oczyszczania Miasta, Miejską Biblioteką Publiczną, Muzeum Miasta Mysłowice i Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego. Radni, którzy byli nieobecni na sesji inauguracyjnej, złożą ślubowania.
Sesja rozpocznie się o godz. 15 w sali 224 Urzędu Miasta Mysłowice.
Zobaczcie nasz materiał z pierwszej sesji MRMM: Są młodzi, ale gotowi działać na rzecz Mysłowic.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













