PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. rozpoczęły doraźne prace remontowe wiaduktu przy ul. Bytomskiej. W związku z remontem wprowadzono ruch wahadłowy.
W poniedziałek, 9 października firma działająca na zlecenie PKP PLK S.A. rozpoczęła prace związane z remontem wiaduktu w ciągu ul. Bytomskiej. Prace polegać będą na remoncie przyczółków wiaduktu kolejowego, a ich przeprowadzenie wymagało zmiany organizacji ruchu drogowego. W okolicy wiaduktu do końca bieżącego roku obowiązuje ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












