Mysłowiccy policjanci zapraszają zainteresowanych mieszkańców na debatę pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, która odbędzie się 15 listopada 2018r. o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej Sportowej przy ul. Gwarków 1.
Debata będzie okazją do dyskusji nt. działań podejmowanych przez Policję.
Debata będzie okazją do dyskusji na temat podejmowanych działań prewencyjnych w dzielnicy Piasek i funkcjonowania narzędzi w postaci „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” i aplikacji „Moja Komenda” – mówi sierż. Damian Sokołowski z KMP w Mysłowicach.
Macie dodatkowe pytania? Na pytania w sprawie debaty odpowiada dzielnicowy rejonu Piasek sierż. szt. Paweł Pol tel. (32) 317-33-05, kom. 606-800-886.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













