4 listopada mysłowiczanie zdecydowali, że nowym prezydentem Mysłowic zostanie Dariusz Wójtowicz. Choć dwa tygodnie wcześniej został wybrany na radnego, w związku z wyborem na urząd prezydenta, zwolnił mandat w Radzie Miasta Mysłowice. Jego miejsce zajmie kolejna osoba z listy, która tuż po nim uzyskała największą liczbę głosów.
Dariusz Wójtowicz był radnym przez 20 lat. Mieszkańcy okręgu wyborczego nr 3 wybierali go do rady nieprzerwanie od 1998 roku. Teraz, w związku z wyborem na urząd prezydenta nie będzie już mógł zasiadać w Radzie Miasta Mysłowice.
Jego miejsce zajmie kolejna osoba z listy, która tuż po Wójtowiczu uzyskała największą liczbę głosów. Jest nią 36-letni Adrian Panasiuk, mieszkaniec Brzęczkowic, członek rady dzielnicy Brzęczkowice i Słupna.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












