fot.ilustracyjne

Na co dzień ratował życie i dobytek mysłowiczan służąc w Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziećkowicach. Niestety nieszczęśliwy wypadek sprawił, że teraz sam jest w potrzebie, a powrót do zdrowia i sprawności może zapewnić mu tylko kosztowna rehabilitacja. Akcję wsparcia swojego kolegi zorganizowała OSP z Dziećkowic. Jak możesz pomóc wieloletniemu strażakowi Mirkowi Bogdałowi?

– Chcemy pomóc naszemu wieloletniemu strażakowi Mirkowi Bogdałowi. Mirek ma w życiu dwie pasje : straż pożarna i motocykle. Zawsze gotowy i zwarty do niesienia pomocy innym w potrzebie. Dobry strażak , wspaniały kumpel. Pełen optymizmu i planów na przyszłość. Niestety nieszczęśliwy wypadek spowodował , że swoje plany i marzenia musi odłożyć na bok. Mirek jest w trakcie leczenia i rehabilitacji. Pomóżmy mu , żeby mógł się dalej spełniać w życiu. – pisze Dariusz Kotas, organizator zbiórki, prezes OSP w Dziećkowicach.

Sposób na to, by pomóc, jest banalnie prosty. Zbiórka pieniędzy na kosztowną rehabilitację została zorganizowana na portalu pomagam.pl. Wystarczy więc wejść w link TUTAJ i dokonać dowolnej wpłaty na rzecz potrzebującego strażaka. Celem zbiórki jest osiągnięcie 10 000 zł.