Mysłowice przekazują środki na doposażenie klubów sportowych. Jako pierwsi wsparcie otrzymali tenisiści KS-u Mysław.
W środę 18 grudnia prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz wraz z dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Karolem Pawlikiem i przedstawicielami kancelarii prezydenta przekazali w użyczenie Klubowi Sportowemu Mysław sprzęt na zajęcia dla dzieciaków. Młodzi adepci tenisa stołowego zyskali nowe okładziny do rakietek, piłeczki i robota treningowego.
Jak zapewnia MOSiR, miasto będzie sukcesywnie przekazywało sprzęt kolejnym klubom działającym na terenie naszego miasta.
Źródło: MOSiR Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













