W słoneczne piątkowe popołudnie 14 czerwca w Przedszkolu nr 4 miał miejsce rodzinny piknik z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, połączony z pożegnaniem tegorocznych absolwentów placówki.
W tym dniu zabawa w przedszkolnym ogrodzie odbywała się pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. Nie zabrakło artystycznych popisów maluchów, sportowej rywalizacji, pysznego poczęstunku ani wzruszeń podczas uroczystego pożegnania najstarszych dzieci – absolwentów przedszkola. Piknik był też okazją do wręczenia przedszkolakom nagród, które zdobyły w miejskich i ogólnopolskich konkursach plastycznych.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


























