Strona główna PROGRAMY Gość ITVM „W tym rejonie Polski zawsze się bawimy najlepiej” PROGRAMYGość ITVMNajnowszeWydarzenia „W tym rejonie Polski zawsze się bawimy najlepiej” Przez mat. nadesłany - 25 czerwca 2019 18:00 Podziel się Facebook Twitter Print Zapraszamy do oglądania programu „Gość ITVM” z zespołem Łobuzy. Rozmawia Magdalena Warchoł. [arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=uVAvs6C1c60&feature=youtu.be” /] POWIĄZANE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Spotkanie z AI – nowoczesne rozwiązania dla przedsiębiorców Gdzie zostawić samochód podczas wydarzeń w Parku Zamkowym? Bezpieczna jazda rowerem to wspólna odpowiedzialność Muzyka, wiara i wspólnota Aż dwa zdarzenia drogowe na autostradzie! Sąsiedzkie spotkanie połączone ze zbiórką dla Bartusia Porozmawiają o dostępności, komunikacji i wsparciu Poranek z autorem Nightskating nadjeżdża Sztuka cukiernictwa bez tajemnic