W Niedzielę Wielkanocną przy ul. Wielka Skotnica odbył się niecodzienny koncert. Jeden z mieszkańców przez kilkadziesiąt minut grał na balkonie na skrzypcach dla swoich sąsiadów. Rozbrzmiewały piosenki Zbigniewa Wodeckiego i muzyka klasyczna.
Jak to na koncercie, po zakończonych utworach z okolicznych balkonów rozlegały się brawa. W pewnym momencie dołączył nawet gitarzysta z sąsiedniego bloku z kawałkiem zespołu Dżem. Jeśli u Was w tych trudnych czasach również dzieje się coś ciekawego, uwiecznijcie to na filmiku i wyślijcie go na redakcja@itvm.pl.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










