Już w najbliższą niedzielę o godzinie 10.00 w hali MOSiR rozpocznie się turniej minisiatkówki dwójek rocznika 2010 i młodszych. Silesia Volley będzie reprezentowana aż przez 6 zespołów, które mają szansę dotrzeć do ćwierćfinałów mistrzostw Śląska.
Najwyżej są rozstawione zespoły Silesia Volley I, II i III. W grupie 22 rywalizuje zespół Silesia Volley VI, a w grupie 23 – najmłodsze IV i V.
Transmisja z turnieju będzie dostępna online na facebookowym profilu Silesii Volley.
Źródło: Silesia Volley Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



