Już w najbliższą niedzielę ogród Mysłowickiego Ośrodka Kultury w Dziećkowicach rozbłyśnie setkami świateł. „Świąteczna megamoc” to wspólna inicjatywa miasta, MOK-u oraz firmy Tauron. O szczegółach opowiedzą Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Polska Energia S.A., oraz Michał Skiba, dyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












