Wspólne kolędowanie to wspaniały sposób na przeżywanie świąt Bożego Narodzenia. Dlatego chór Milenium pod dyrekcją Barbary Badury zaprasza wszystkich mieszkańców na świąteczny koncert.
Koncert odbędzie się drugiego dnia świąt, w niedzielę 26 grudnia o godz. 15.15 w dziećkowickim kościele Wszystkich Świętych. Wstęp wolny!
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












