Kochamy polskie kolędy, ale chętnie posłuchamy też amerykańskich piosenek świątecznych. Zapraszamy na drugą część świątecznego koncertu w iTVM z udziałem mysłowiczan.
W drugiej części koncertu wystąpili: Sandra Gabruk, Roksana Gabruk, Ada Ociepka, Wojtek Klawikowski, Jagoda Plackowska, Patrycja Gotfryd, Ewa Kucharska, Ewa Debrzak, Waldemar Bara, Agnieszka Maliszczak-Hanzel oraz zespół ONK z Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach w składzie: Oliwia Kotara, Katarzyna Gębal, Natalia Gajda, Piotr Augustyn. Koncert poprowadzili: Agnieszka Maliszczak-Hanzel i Marcin Janota.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











