Nauka samobadania piersi na fantomach, przepisy na odżywcze soki i indywidualna konsultacja z dietetyczką. Klub Inicjatyw Lokalnych zaprasza na bezpłatne warsztaty „Zdrowie przez duże Z”, które odbędą się 19 lutego o godzinie 13.00 w jego siedzibie.
Warsztaty poprowadzi Justyna Dec, dietetyczka i propagatorka zdrowego stylu życia. Od 2017 r. prowadzi liczne warsztaty kulinarne i dietetyczne. Od 2018 r. jest prezeską fundacji Oko w Oko z Rakiem, która działa w obszarach promowania zdrowego odżywiania w trakcie i po chorobie onkologicznej, profilaktyki nowotworowej oraz wspierania pacjentów onkologicznych. Założyła ją, ponieważ w 2016 r. sama zachorowała na raka piersi. Organizatorka eventów, biegów, w których myślą przewodnią jest promowanie zdrowego stylu życia.
Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc. Zapisać się można do 16 lutego pod numerem telefonu 574 910 221.
Źródło: Informacja prasowa Klubu Inicjatyw Lokalnych















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













