Życzenia kolejnych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu przyjęło wczoraj pięć mysłowickich par świętujących złote gody, czyli 50-lecie małżeństwa.
Jubileusz uczczono odnowieniem przysięgi małżeńskiej, sesją zdjęciową i lampką szampana. Prezydent Dariusz Wójtowicz i kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego w Mysłowicach Paulina Kalisz wręczyli też małżonkom medale za długoletnie pożycie.
Złote gody obchodzili: Urszula i Jerzy Białoniowie, Agnieszka i Władysław Brodeccy, Teresa i Florian Jędykowie, Janina i Stanisław Kubeczakowie oraz Barbara i Rudolf Nygowie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













