W środę 15 stycznia policjanci z mysłowickiej patrolówki uratowali życie mężczyźnie, który próbował popełnić samobójstwo. 72-latek zadzwonił do rodziny i powiadomił co zamierza zrobić, na szczęście mundurowym udało się zapobiec tragedii.
– Desperat powiesił się w jednym z mysłowickich mieszkań. Funkcjonariusze odcięli sznur, na którym się powiesił i natychmiast rozpoczęli reanimację. U nieprzytomnego mężczyzny z niewyczuwalnym pulsem udało się przywrócić akcje serca. Przywrócono mu funkcje życiowe. Następnie na miejsce przybyło pogotowie ratunkowe – informuje asp. Paweł Szyja, rzecznik KMP w Mysłowicach.
Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak na razie nie wiadomo co kierowało 72-letnim do takiego czynu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


