Drogowcy znów wkroczyli na ul. Laryską. Ruch wahadłowy czeka kierowców na trzech odcinkach od skrzyżowania z ul. Brzozową aż do Wesołej.
Ruszyła kontynuacja przebudowy ul. Laryskiej. Przed drogowcami końcówka drugiego etapu remontu od ul. Brzozowej do Pukowca oraz etap trzeci od ul. Pukowca do 3 Maja (więcej o opóźnieniach w inwestycji przeczytacie tutaj). Prace w tym rejonie już ruszyły i na całym odcinku kierowcy mogą spodziewać się sygnalizacji świetlnej i ruchu wahadłowego.
Gdy jedziecie od strony Brzezinki, pierwsze światła mogą Was zatrzymać na skrzyżowaniu Laryskiej z Brzozową. Ruch wahadłowy obowiązuje tu do skrzyżowania Laryskiej z Pukowca (na tym odcinku rozpoczęły się już prace rozbiórkowe istniejącej nawierzchni oraz przygotowania do remontu kanalizacji deszczowej). Kolejne wahadło zaczyna się przed rondem Laryska/Ptasia i kończy przed skrzyżowaniem z ul. Storczyków i Graniczną. Tam czeka ostatnia zwężka ciągnąca się prawie do ul. 3 Maja.
Jak zapowiada magistrat, ruch wahadłowy zostanie także wprowadzony na wysokości ul. Sienkiewicza.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)




















